Tak jsem zase strávila několik hodin u tvých příspěvků a fotek (měla jsem skluz ve tvém psaní asi půl roku, to toho zas přibylo). Ale ty hodiny strašně rychle a prima utečou, protože je to krásné vyprávění, které se úžasně čte jedním dechem a vždycky si připadám, jako bych v té zemi nebo na té dobré večeři také byla. Díky Jana
Všichni se měníme, opouštíme, přerůstáme i své nejlepší přátele. Ale i když tě opravdu opustím, budeš už mít v sobě něco ze mě. Budeš navždycky někdo trochu jiný právě proto, žes mě poznal(a) a také i já, protože jsem poznal právě tebe.
Krasné fotky, škoda že jich není víc.Ty gorily jsou krásné.
Tak jsem zase strávila několik hodin u tvých příspěvků a fotek (měla jsem skluz ve tvém psaní asi půl roku, to toho zas přibylo). Ale ty hodiny strašně rychle a prima utečou, protože je to krásné vyprávění, které se úžasně čte jedním dechem a vždycky si připadám, jako bych v té zemi nebo na té dobré večeři také byla. Díky Jana