ahojky,razime do kambodze ted v srpnu..chtela sem se zeptat jak moc drsny to bude s tim destem..prsi tam cely dny nebo sou to lijaky na hodku a pak dobry?ja jen jak moc se mam proti destum vybavit a jak narocny to bude s cestovanim v blate a tak 😀 diky moc a fakt perfektni stranky,uz se moc tesim. Helca
Ahoj. Jsem rada, ze jsem narazila na Tvuj cestopis, moc mne to zaujalo a zaroven mne chytla cestovní horecka. Chci se zeptat zda plánuješ dalsí cestu?diky za info, pekne dny Zuzka muj tel je 604 96 40 66, muj e-mail je zuzuzka@seznam.cz
Z jedenácti měsíců roku si nepamatuješ ani desetinu toho, cos prožil za jediný měsíc letní cesty. Celoroční trpasličí dny se propadají do studny zapomínání, ale plnost času několika letních týdnů putování zůstává a celá léta z tebe vyzařuje.
Zdravím.Hledám kontakt na BP, ten co máš na yahoo je nefunkční.Odepiš prosím co nejdřív.Díky
Helča: Nám moc nepršelo, takže neřeknu — jen jednou nebo dvakrát hodně prudce, ale za hočku už zase bylo krásně…
ahojky,razime do kambodze ted v srpnu..chtela sem se zeptat jak moc drsny to bude s tim destem..prsi tam cely dny nebo sou to lijaky na hodku a pak dobry?ja jen jak moc se mam proti destum vybavit a jak narocny to bude s cestovanim v blate a tak 😀 diky moc a fakt perfektni stranky,uz se moc tesim. Helca
Pekny post . AA+++
Nice!!!
Paradne fotky:) Hod si tu nejake banery z cj.com, a posli tam kde to potrebuju.
juu
Dík za informace a fotky
pomohl jsi mi s referátem
Ahoj. Jsem rada, ze jsem narazila na Tvuj cestopis, moc mne to zaujalo a zaroven mne chytla cestovní horecka. Chci se zeptat zda plánuješ dalsí cestu?diky za info, pekne dny Zuzka muj tel je 604 96 40 66, muj e-mail je zuzuzka@seznam.cz
Eva> Díky! 🙂
Ahojky, děkuji Ti za super fotky a zážitky, celkově super web, když potřebuju v práci relax, jdu sem…. Přeji Ti hodně šťasných cest. Eva
vyborny cestopis